Bezpłatna infolinia 800 806 900
30 lat Audiofon, 1991-2021

Nasze 30. urodziny świętujemy przez cały rok!

Kalendarz z promocją styczniową

Pomagamy słyszeć lepiej już od 30 lat!

Nasza historia sięga roku 1991, gdy małżeństwo lekarzy laryngologów z Wrocławia założyło swój pierwszy gabinet audioprotetyczny, w którym sami wykonywali badania słuchu i dopasowywali aparaty słuchowe.

Dziś Audiofon jest największą polską firmą z branży protetyki słuchu, zatrudniającą przeszło 600 pracowników.
W ponad 300 firmowych salonach zlokalizowanych w całej Polsce nasi Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną pomoc protetyków słuchu w zakresie badań słuchu, doboru aparatów słuchowych oraz na wsparcie w trakcie całego okresu ich użytkowania.

Nasza oferta obejmuje najnowocześniejsze aparaty słuchowe renomowanych producentów oraz inne urządzenia wspomagające słyszenie. Najbardziej dumni jesteśmy jednak z tego, że po 30 latach od rozpoczęcia działalności nadal pracujemy w zgodzie z wartościami firmy rodzinnej, a kierując się potrzebami naszych Pacjentów, pomagamy im wrócić do świata dźwięków.


Bezpieczeństwo w naszych gabinetach

W naszych gabinetach jest bezpiecznie!

Pracujemy w zgodzie z wytycznymi GIS i Rządu, a dodatkowo wprowadziliśmy Program Bezpieczny Pacjent.

Rygorystyczne normy postępowania, środki ochrony osobistej oraz zasady ograniczające ilość osób przebywających w gabinecie sprawiają, że nasi Pacjenci mogą bez obaw o swoje zdrowie zbadać słuch, przymierzyć aparaty słuchowe i zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria.

Dowiedz się więcej

Umów się na badanie słuchu