Bezpłatna infolinia 800 806 900

Bezpieczny Pacjent

Dbamy o bezpieczeństwo w naszych gabinetach, dlatego już na początku pandemii COVID-19 wprowadziliśmy program BEZPIECZNY PACJENT, który ustala rygorystyczne normy higieny i dezynfekcji, a także specjalne zasady postępowania. Nasi pracownicy są wyposażeni w płyny do dezynfekcji, maseczki, jednorazowe rękawiczki, a także poinstruowani jak działać, aby zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby każdy Pacjent mógł skorzystać z naszych usług bez obaw o własne zdrowie.


Zasady działania Gabinetów Audiofon
w czasie epidemii

W naszych gabinetach jest bezpiecznie

Słyszenie ma wielką wartość, szczególnie teraz, gdy zachowanie kontaktu z bliskimi oraz korzystanie z mediów jest tak ważne. Dlatego stworzyliśmy bezpieczne warunki w naszych gabinetach, gdzie nasi protetycy słuchu kameralnie i przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności wykonują badania słuchu, dopasowują aparaty słuchowe oraz na bieżąco rozwiązują inne problemy audiologiczne naszych Pacjentów.

Skorzystaj z wizyty domowej

W wielu gabinetach jest możliwość umówienia się na wizytę domową. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą dojechać do gabinetu. Nasi pracownicy są do tego specjalnie przygotowani i posiadają odpowiednie wyposażenie, by pomóc Ci słyszeć lepiej bez konieczności wyjścia z domu.

Zadzwoń na naszą bezpłatną infolinię 800 806 900 i sprawdź, czy protetyk słuchu może odwiedzić Cię w domu.

Pomagamy słyszeć lepiej zdalnie


Potrafimy sprawdzać stan uszu, określać poziom niedosłuchu, a także dopasować aparaty słuchowe zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapoznaj się z możliwościami Wirtualnego Gabinetu Słuchu i pozwól nam zadbać o Twój słuch nie ruszając się ze swojego domowego zacisza. To prostsze niż myślisz!


dowiedz się więcej

Bezpłatne konsultacje online

Chcesz tylko zadać pytanie? Nie jesteś czegoś pewny? Masz jakiś problem ze swoimi aparatami słuchowymi? Być może wizyta w gabinecie nie będzie potrzebna! Napisz do protetyka słuchu w specjalnym formularzu kontaktowym i uzyskaj odpowiedź specjalisty na swoje pytania.

Zamów baterie i środki pielęgnacyjne w e-sklepie lub przez telefon

W czasie pandemii nie musisz martwić się koniecznością wyjścia z domu po zakup baterii i środków pielęgnacyjnych do swoich aparatów- - można je zamówić wprost pod swoje drzwi.