Bezpłatna infolinia 800 806 900

Pomóż swoim bliskim słyszeć lepiej, bez wychodzenia z domu

Wiele osób bagatelizuje swoje problemy ze słuchem - brakuje im czasu, boją się wyjść ze strefy komfortu odczuwając strach przed nowym lub po prostu nie mają możliwości pojawienia się w gabinecie. Teraz możesz wesprzeć bliską osobę łatwiej niż kiedykolwiek, bo wizyta może odbyć się w zaciszu jej domu. Dzięki Wirtualnemu Gabinetowi Słuchu Audiofon możemy pomagać słyszeć lepiej zdalnie.

Zdalne dopasowanie aparatów słuchowych

Usługa opiera się na pracy doświadczonego protetyka słuchu, który zdalnie, za pomocą naszego Zestawu, dopasuje aparaty słuchowe do potrzeb Pacjenta. Protetyk łączy się z Pacjentem na sesję online, podczas której następuje sprawdzenie stanu ucha, określenie poziomu ubytku słuchu i dopasowanie aparatów słuchowych. Powrót do świata dźwięków ma miejsce natychmiast, a Twój Bliski od razu poczuje różnicę płynącą z lepszego słyszenia.

ZAMÓW TERAZ!


Wystarczy tylko 5 kroków!

 • Zamówienie usługi zdalnego dopasowania aparatów słuchowych w Wirtualnym Gabinecie
 • Rozmowa z protetykiem słuchu
 • Odbiór przesyłki i przygotowanie elementów zestawu
 • Sesja online z protetykiem słuchu
 • Sprawdzenie jak wspaniale jest słyszeć lepiej

Zestaw do zdalnego dopasowania aparatów słuchowych

Jest niezbędny do zrealizowania usługi. W jego skład wchodzą m.in. aparaty słuchowe demo, otoskop, telefon z dostępem do Internetu, urządzenie do zdalnego połączenia aparatów słuchowych ze sprzętem protetyka słuchu, baterie, a także czytelna instrukcja obsługi oraz etykieta zwrotna do odesłania paczki.

Po sesji online Twój Bliski będzie mógł przez 2 dni korzystać z indywidualnie dopasowanych aparatów słuchowych, a w razie potrzeby protetyk słuchu będzie do Jego dyspozycji. Po tym czasie zestaw należy zwrócić. Wystarczy zapakować wszystkie jego elementy, a następnie przykleić na karton dołączoną etykietę zwrotną oraz zamówić opłaconego już kuriera.

Dlaczego warto pomóc Bliskim i skorzystać z usługi

 • Bliska osoba będzie mogła przymierzyć i sprawdzić, jak słyszy się w aparatach słuchowych, które precyzyjnie dopasujemy do jej ubytku słuchu.
 • Wspólnie zobaczycie, jak może zmienić się Wasze życie po powrocie do świata dźwięków
 • Nasze rozwiązanie jest bezpieczne i wygodne
 • Koszt usługi to jedyne 199 zł, ale jeśli w ciągu 30 dni aparaty słuchowe zostaną zakupione, to zwrócimy tę kwotę.

Aparaty słuchowe na zawsze

Aparaty słuchowe z naszego zestawu są aparatami testowymi, czyli przeznaczone są jedynie do realizacji usługi. Jeśli Twój Bliski będzie chciał słyszeć lepiej już zawsze, to mamy na to trzy sposoby:

 1. Wizyta w gabinecie Audiofon wraz z zakupem na miejscu.
  Podczas wizyty zostaną wykonane bardziej szczegółowe badania słuchu, a dodatkowo będzie możliwa przymiarka innych modeli aparatów słuchowych dla porównania.

 2. Wizyta domowa
  Protetyk może przeprowadzić dodatkowe badania w domu i zaproponować szerszą ofertę rozwiązań.

 3. Zakup aparatów online
  Protetyk słuchu przygotuje ofertę specjalnie dla Bliskiej Ci osoby, a po jej akceptacji otrzymasz indywidualny link do zakupu.