Bezpłatna infolinia 800 806 900

Firma a 1

O nas

 

AUDIOFON to firma z tradycjami. Założona w 1991 roku, była jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze pacjentów, wykształcony, stały personel, nowoczesny sprzęt diagnostyczny i najwyższej jakości aparaty słuchowe to zaledwie kilka spośród atutów firmy.

Bezpłatne badania słuchu i poradnictwo  W firmie Audiofon wszyscy zainteresowani mogą bezpłatnie zbadać swój słuch i uzyskać fachową poradę na temat sposobów kompensowania ubytków słuchu – bezpłatnie i bez zobowiązań. Oprócz badań audiometrycznych w wielu naszych placówkach dostępne są badania tympanometryczne, nazywane inaczej audiometrią impedancyjną.

Szeroka oferta najwyższej jakości aparatów słuchowych
Firma Audiofon stale śledzi najnowsze światowe trendy w protetyce słuchu, a także współpracuje z najbardziej innowacyjnymi producentami aparatów i sprzętu do wspomagania słyszenia. Oferowane przez nas aparaty słuchowe i akcesoria to najnowocześniejsze tego typu urządzenia na świecie. W ofercie znajdą Państwo bezprzewodowe aparaty najnowszej generacji, w tym praktycznie niewidoczne w uchu aparaty wewnątrzkanałowe i miniaturowe aparaty zauszne o nowoczesnym, designerskim wyglądzie. Także osoby, u których istnieją wskazania do noszenia aparatów okularowych na przewodnictwo kostne znajdą w naszej ofercie odpowiednie dla siebie rozwiązanie.
Zróżnicowanie cenowe oferty umożliwia nieskrępowany wybór odpowiedniego aparatu.

Gęsta sieć punktów doboru aparatów słuchowych w całym kraju
Niewątpliwą zaletą firmy Audiofon jest sieć ponad 300 własnych punktów doboru i sprzedaży aparatów słuchowych w całym kraju. Audiofon współpracuje także z kilkoma niezależnymi firmami partnerskimi, co powoduje, że dostęp do podobnej oferty handlowej, usług i serwisu jest w całym kraju znacznie ułatwiony.

Konkurencyjna oferta najnowocześniejszych aparatów słuchowych
W ofercie firmy Audiofon znajdują się najnowocześniejsze aparaty słuchowe w przystępnych cenach. Atutem są dyskretne rozwiązania wewnątrzkanałowe i wewnątrzuszne, a także miniaturowe aparaty zauszne (tylko 22 mm długości) w designerskich obudowach.

Gwarancja i serwis
Firma Audiofon gwarantuje szybką i fachową naprawę, przeglądy i czyszczenie zakupionego u nas sprzętu. Wszystkie aparaty słuchowe posiadają 3-letnią gwarancji, a po upływie tego czasu równie troskliwie zajmujemy się aparatami naszych klientów w ramach serwisu pogwarancyjnego, stale mając na uwadze fakt, że aparat musi jak najszybciej wrócić do swojego użytkownika.
Osoby, które korzystają przy zakupie aparatu z opcji pakietu AUDIOFON+ mają zapewnione 5 lat gwarancji oraz 3 lata ubezpieczenia aparatu od NW oraz kradzieży aparatu z rabunkiem.

Laboratorium
Firma Audiofon współpracuje z bardzo nowoczesnym laboratorium indywidualnych wkładek usznych oraz obudów do aparatów wewnątrzusznych i wewnątrzkanałowych, tak aby cały proces dopasowania aparatu słuchowego przebiegał w sposób najbardziej optymalny dla klienta.

 

 

Możliwość zakupu w systemie ratalnym
Dla tych z Państwa, którzy pragną zakupić aparat w systemie ratalnym, mamy korzystną ofertę finansowania zakupu, dzięki współpracy z liderem rynku sprzedaży ratalnej – bankiem Santander. Umożliwia to często zakup aparatów wyższej klasy i korzystanie z ich zalet od pierwszej wizyty w naszym punkcie doboru aparatów.
Umowa kredytowa podpisywana jest na miejscu w naszych placówkach, a nasi pracownicy udzielą Państwu wyczerpujących informacji na temat bieżących warunków otrzymania kredytu, najnowszych ofert promocyjnych Santander i przedstawią symulacje spłaty rat według kwoty i długości okresu kredytowania.

 

Historia firmy

Firma Audiofon powstała w 1991 roku we Wrocławiu.

Od początku swego istnienia była przedsięwzięciem rodzinnym i tak pozostało do dzisiaj. Firma funkcjonowała początkowo jako uzupełnienie prywatnej praktyki laryngologicznej w willowej dzielnicy Wrocławia, a w 1993 roku przeniosła się do centrum miasta, do lokalu przy ulicy Joachima Lelewela 4a i pod tym adresem działa do dziś najstarszy firmowy salon protetyki słuchu Audiofon.

Momentem zwrotnym w rozwoju naszej firmy było podjęcie w 1995 roku współpracy z firmą Widex – renomowanym duńskim producentem aparatów słuchowych.

Firma Widex kojarzona jest w branży audiologicznej z najwyższej klasy technologią oraz innowacyjnością w dziedzinie aparatów słuchowych. Lata dziewięćdziesiąte były więc czasem dynamicznego rozwoju firmy Audiofon, początkowo na terenie województwa dolnośląskiego, a następnie w innych regionach i miastach, m.in. w Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie i Tarnowie. W 1997 roku powstał także pierwszy salon protetyki słuchu Audiofon w Warszawie.

Konsekwentny rozwój sieci sprzedaży spowodował, że obecnie firma ma ponad 300 własnych punktów audioprotetycznych na terenie całego kraju.

Polityka jakości

Naszym głównym celem jest dostarczanie przyszłym i obecnym klientom szerokiej gamy zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych na najwyższym światowym poziomie i atrakcyjnych warunkach finansowych.
Osiągamy to poprzez:

  • Partnerską współpracę z wiodącymi producentami aparatów słuchowych na świecie
  • Miłą i fachową obsługę, udzielanie klientom pełnej informacji w celu najlepszego wykorzystania oferowanych produktów
  • Profesjonalne i bezpłatne badanie słuchu połączone z konsultacją w celu właściwego doboru aparatu słuchowego do indywidualnych potrzeb klienta
  • Terminowe serwisowanie oferowanych produktów, objętych korzystnymi warunkami międzynarodowej gwarancji i przeglądów
  • Pomoc w finansowaniu zakupu oferowanych produktów: umowa z NFZ, możliwość zakupu ratalnego
  • Dostępność naszych usług dla klienta poprzez ogólnopolską sieć punktów protetycznych

Trzon naszej działalności stanowi doświadczony, wykwalifikowany zespół pracowników oraz nowoczesne zaplecze diagnostyczno-laboratoryjne. Dążenie do ciągłego doskonalenia jakości oferowanych usług i poziomu zadowolenia klienta w firmie AUDIOFON jest obowiązkiem każdego pracownika. Za realizację polityki jakości bezpośrednią odpowiedzialność ponosi Właściciel.

Certyfikaty

Wszystkie działania firmy służą realizacji podstawowego założenia, jakim jest profesjonalna i kompetentna obsługa osób niedosłyszących poprzez dostarczanie im najwyższej jakości rozwiązań wspomagających słyszenie. Dla zapewnienia wysokiej jakości funkcjonowania całej spółki firma Audiofon wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 i w roku 2006 otrzymała odnawiany rokrocznie certyfikat.

 

ZAPYTAJ KONSULTANTA

BIURO HANDLOWE

55-040 Ślęza,
ul. Szyszkowa 4
e-mail: centrala@audiofon.com.pl

SIEDZIBA FIRMY

„Audiofon”  Sp. z o.o. Sp. k.
53-014 Wrocław, ul. Aliancka 6