Bezpłatna infolinia 800 806 900

System Visit

SPRAWDŹ SWÓJ SŁUCH

Możesz sprawdzić swój słuch, wykonując prosty test słuchu online lub od razu umówić się na bezpłatne badanie słuchu w jednym z naszych oddziałów.

System VISIT - Inteligentny i bezpieczny dom

System VISIT 868 firmy Bellman&Symfon to zestaw czujników, które reagują na zdarzenia w Twoim domu, np. dzwonek do drzwi lub płacz dziecka w odległm pomieszczeniu i współpracujących z nim sygnalizatorów, które powiadamiają Ciebie o tym, co konkretnie się wydarzyło. System jest niezwykle przydatny dla osób niedosłyszących, zarówno tych, które nie korzystają z aparatów słuchowych, jak i użytkoników aparatów słuchowych dla których System VISIT może stanowić dodatkowe wsparcie.

Każdy z czujników Systemu VISIT może przesyłać informacje do dowolnego sygnalizatora dopasowanego do potrzeb użytkownika - m.in. pagera, sygnalizatora świetlnego, poduszki wibracyjnej, zegara alarmowego lub sygnalizatora noszonego na ręce jak zegarek.
Każdy z sygnalizatorów może współpracować z kilkoma dowolnymi czujnikami informując Ciebie o konkretnym zdarzeniu światłem, dźwiękiem, wibracjami. Dzięki nim nie umknie Twojej uwadze żaden dzwonek do drzwi ani telefon od bliskiej osoby, ponieważ sygnalizatory na wiele sposobów powiadomią Ciebie o konkretnych zdarzeniach w Twoim domu, np. pożarze lub otwarciu okna - nawet podczas snu.

System Visit

Funkcje System VISIT

System Visit

Monitoruje drzwi
Wykrywa każdy rodzaj dzwonka do drzwi i informuje kiedy ktoś nadchodzi.

System Visit

Monitoruje telefon
Wykrywa nadchodzące połączena i wiadomości z telefonu, jak również tabletu.

System Visit

Kontroluje dziecko
Przez całą dobę nadzoruje dziecko i informuje o każdym najdrobniejszym dźwięku.

System Visit

Ostrzega przed pożarem
Nadzoruje dom i obudzi Cię jeśli pojawi się pożar.

Czujniki systemu VISIT

Visit - czujniki

Czujniki zainstalowane w Twoim domu zareagują na każde ważne dla Ciebie zdarzenie - dźwięk dzwonka do drzwi, domofon, telefon, SMS, otwarcie okna, płacz dziecka lub dym.
Powiadomienie z czujników otrzymasz poprzez sygnalizatory systemu VISIT, np. noszony przy pasku pager, zegarek na rękę, budzik lub lampę generującą błyski.

Sygnalizatory systemu VISIT

Visit - sygnalizatory

Gdy czujniki systemu VISIT wykryją w Twoim domu istotne dla Ciebie zdarzenie - zostaniesz powiadomiony o tym wibracjami, głośnym dźwiękiem, silnym światłem - w zależności od typu sygnalizatora. Dzięki kolorowym diodom zaświecającym się na sygnalizatorze zawsze wiesz, czego dotyczy alarm.