Bezpłatna infolinia 800 806 900

Slider urzadzenia wspomagajace

Urządzenia DEX stosowane wraz z aparatami słuchowymi znacznie poprawiają jakość słyszanego w aparatach dźwięku i rozumienie mowy w trudnych sytuacjach akustycznych – w czasie oglądania telewizji, słuchania muzyki lub podczas rozmowy przez telefon komórkowy bądź stacjonarny. Wyjątkowo intuicyjne w obsłudze, sprawdzą się u każdego użytkownika bezprzewodowych aparatów słuchowych.

System FM to urządzenie złożone z nadajnika i odbiornika, pozwalające zminimalizować dystans pomiędzy rozmówcą a użytkownikiem aparatów słuchowych. System na zasadzie fal radiowych przekazuje dźwięk z nadajnika do aparatów słuchowych, eliminując niekorzystne warunki otoczenia takie jak hałas i pogłos. System FM sprawdza się znakomicie w środowisku szkolnym i akademickim.

Osoby niedosłyszące często borykają się z drobnymi trudnościami dnia codziennego, takimi jak niesłyszenie dzwonka do drzwi, telefonu, budzika lub płaczu dziecka. Szwedzka firma Bellman & Symfon opracowała całą gamę urządzeń dla osób niedosłyszących i niesłyszących, skutecznie rozwiązujących te problemy za pomocą systemu czujników i sygnalizacji światłem i wibracjami.