Bezpłatna infolinia 800 806 900

Zobacz kto wykonuje badanie słuchu

SPRAWDŹ SWÓJ SŁUCH

Możesz sprawdzić swój słuch, wykonując prosty test słuchu online lub od razu umówić się na bezpłatne badanie słuchu w jednym z naszych oddziałów.

WYKWALIFIKOWANY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Audiofon miał ambicję i szczęście by pozyskiwać wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie protetyki słuchu. Wiele z osób, które w tamtym czasie dołączyły do zespołu, pracuje w firmie od kilkunastu lat. Zawsze przywiązywaliśmy dużą wagę do wysokiego poziomu merytorycznej wiedzy pracowników, dlatego między innymi wprowadziliśmy w firmie program systematycznych szkoleń, jak również coroczny egzamin kompetencyjny, służący bieżącej weryfikacji wiedzy pracowników. Dzięki temu spośród ponad 250 zatrudnionych w firmie osób, aż 80 może poszczycić się tytułem mistrzowskim protetyki słuchu, co jest wyjątkowym osiągnięciem w skali polskiego rynku audioprotetyki.

Pacjentom mającym trudności z poruszaniem się oferujemy możliwość bezpłatnych wizyt domowych, w ramach których specjalista, za pomocą przenośnego sprzętu, może przeprowadzić procedurę badania słuchu i dopasowania aparatów słuchowych, zbliżoną do wizyty w punkcie protetycznym.