Bezpłatna infolinia 800 806 900

Serdecznie zachęcamy do wizyty w jednej z naszych tarnowskich placówek sprzedaży, aby dobrać odpowiednie aparaty słuchowe. Na miejscu oferujemy wszystkim Pacjentom darmowe badanie słuchu, obejmujące m.in. słowną oraz tonalną audiometrię. W wielu oddziałach można także wykonać bezpłatnie badanie audiometrii impedancyjnej, nazywanej również tympanometrią.

Proponujemy ponadto w pełni profesjonalne doradztwo w zakresie optymalnych technik kompensacji ubytków słuchowych. W zależności od rodzaju Państwa schorzenia jesteśmy w stanie zaproponować najnowsze i najbardziej innowacyjne w skali całego rynku aparaty słuchowe oraz bogaty asortyment dedykowanych akcesoriów. Przykładami takich urządzeń mogą być chociażby niemal zupełnie niewidoczne aparaty wewnątrzkanałowe lub zauszne modele miniaturowe, cechujące się atrakcyjną wizualnie, designerską estetyką oraz długością zamykającą się w przedziale 2,5 cm.

Oprócz szerokiej, zróżnicowanej oferty i wykonywanych bezpłatnie badań słuchu, do kluczowych zalet współpracy z naszą firmą zaliczyć należy również:

• bardzo konkurencyjne ceny produktów - zarówno jeżeli chodzi o Tarnów, jak i pozostałe części Polski,

• kompleksowe usługi obejmujące sprzedaż, 36-miesięczną (lub pięcioletnią, wraz z dodatkowym ubezpieczeniem od zniszczenia i kradzieży, w wariancie rozszerzonym AUDIOFON+) gwarancję na każdą parę aparatów słuchowych z naszej oferty oraz w pełni profesjonalny serwis pogwarancyjny,

• wiele placówek w obrębie Tarnowa, zlokalizowanych w łatwo dostępnych punktach komunikacyjnych,

• nieustanny rozwój i pogłębianie wiedzy z zakresu laryngologii oraz metod radzenia sobie z ubytkami słuchu,

• indywidualny proces doboru aparatów słuchowych dla naszych Pacjentów, realizowany m.in. przy współpracy z nowoczesnym laboratorium, zajmującym się optymalizowaniem i personalizowaniem konstrukcji wkładek nausznych oraz obudów dla urządzeń wewnątrzkanałowych.

Firma Audiofon serdecznie zaprasza wszystkich Pacjentów z Tarnowa i okolic do odwiedzin jednej z naszych placówek.

Tarnów