Bezpłatna infolinia 800 806 900

Zrób bezpłatny test słuchu bez wychodzenia z domu!

Zajmie Ci to tylko 5 minut, a dowiesz się w jakiej formie jest Twój słuch.

Test online jest pierwszym krokiem, który możesz wykonać, aby określić wymiar swoich problemów ze słuchem. Pamiętaj, że nie zastąpi on jednak profesjonalnych badań i konsultacji z protetykiem słuchu, które są niezbędne, aby zacząć słyszeć lepiej.

Uzupełnij swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w celu omówienia wyników. Wybierz najlepszą dla Ciebie formę kontaktu, a my udzielimy wszelkich informacji na temat problemów ze słuchem, a także w razie potrzeby umówimy na profesjonalne badanie słuchu w jednym z ponad 300 naszych gabinetów.

Pamiętaj, że po wykonaniu testu słuchu warto omówić wyniki ze specjalistą. Pozostaw swoje dane, a my skontaktujemy się w celu ustalenia kolejnych kroków, które przybliżą Cię do lepszego słyszenia.

Nasz szybki test słuchu pozwoli określić z dużym prawdopodobieństwem, czy posiadasz niedosłuch. Pozostaw nam swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować i wspólnie ustalić jakiej pomocy od nas potrzebujesz.

Dalej

Czy zauważa Pani/Pan różnicę w słyszeniu prawego i lewego ucha?

Czy zdarza się Pani/Panu prosić o powtórzenie wypowiedzi rozmówcy?

Czy ma Pani/Pan problem ze zrozumieniem mowy, kiedy ktoś mówi ciszej, z większej odległości lub niewyraźnie?

Czy domownicy zwracają uwagę, że zbyt głośno ustawia Pani/Pan telewizor lub radio?

Czy ma Pani/Pan problemy ze zrozumieniem mowy, kiedy w otoczeniu jest więcej dźwięków, np. w towarzystwie, na ulicy, w pracy?