Bezpłatna infolinia 800 806 900

Pomagamy
słyszeć lepiej


Szukasz pracy, która
ma sens?
Dołącz do jednej
z największych
firm z branży
audioprotetycznej.


Sprawdź aktualne oferty pracy

Kim jesteśmy

Nasza historia sięga 1991 roku, kiedy to małżeństwo lekarzy laryngologów z Wrocławia rozpoczęło swoją działalność związaną z badaniami słuchu i doborem aparatów słuchowych.

Lata rozwoju, z poszerzaniem zakresu usług i portfolio oferowanych produktów sprawiły, że dziś Audiofon dba o słuch tysięcy ludzi w całej Polsce!

Nasz sukces tkwi w wyjątkowym podejściu, zarówno do naszych Pacjentów, jak i naszych Pracowników. Stawiamy na dobre relacje, a naszą pracę charakteryzuje pasja i zaangażowanie.
Tylko z takim nastawieniem możemy wspólnymi siłami zmieniać życie osób niedosłyszących na lepsze.

Z naszymi Pracownikami wiążemy się na lata, doceniamy ich pracę i aktywnie wspieramy ich rozwój. Nasza praca ma sens i właśnie to motywuje nas do działania!

300 oddziałów w całej Polsce

600 pracowników

9 lat średni okres zatrudnienia

Nasza misja i wizja

Naszą misją jest pomoc osobom niedosłyszącym poprzez dostarczanie im optymalnych rozwiązań dla ich problemów ze słuchem oraz udzielanie wsparcia w powrocie do świata dźwięków.

Chcemy pomagać słyszeć lepiej, budując najprężniej działającą sieć doboru i sprzedaży aparatów słuchowych w Polsce.

Nasze wartości


Szacunek

Szanujemy ludzi, pracę, poglądy i przekonania. Traktujemy naszych Pacjentów oraz Pracowników tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani

Zaufanie

Jesteśmy przekonani, że ludzie pracują najefektywniej w atmosferze zaufania oraz wzajemnego szacunku

Człowiek

Jesteśmy wrażliwi na potrzeby wszystkich naszych Pacjentów — staramy się je jak najlepiej rozumieć, by móc proponować im najbardziej optymalne rozwiązania

Jakość życia

Realizując naszą misję pomagamy słyszeć lepiej umożliwiając osobom mającym problemy ze słuchem powrót do świata dźwięków

Dlaczego warto u nas pracować?

Co oferujemy?


UMOWA O PRACĘ

Od pierwszego dnia w naszej firmie zapewniamy umowę o pracę. Poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji naszych Pracowników jest dla nas priorytetem. Pracujemy od poniedziałku do piątku, w weekend wszyscy odpoczywamy!

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Temat zdrowia jest nam szczególnie bliski, dlatego w całości finansujemy naszym Pracownikom dostęp do prywatnej opieki medycznej w całej Polsce. Dodatkowo Pracownik ma możliwość objęcia opieką członków swojej rodziny

FUNDUSZ SOCJALNY

W ramach Funduszu Socjalnego nasi Pracownicy mają możliwość skorzystania z różnego rodzaju dofinansowań, m.in. do sportu i kultury, opieki nad dzieckiem, dopłaty do kolonii, obozów dla dziecka. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia każdy Pracownik otrzymuje przedpłaconą kartę podarunkową Sodexo.

KARTA MULTISPORT

Sport to zdrowie, więc nasi Pracownicy mogą troszczyć się o nie każdego dnia korzystając z karty Multisport na terenie całej Polski. Możesz wybrać kartę najbardziej korzystną dla Ciebie i Twoich bliskich – kartę dla osoby towarzyszącej lub Multisport Kids.

ONBOARDING DLA NOWYCH PRACOWNIKÓW

O samopoczucie naszych Pracowników dbamy już od samego początku, kontaktując się z nimi i witając ich w zespole. Już pierwszego dnia pracy przełożeni spotykają się z nowym członkiem swojego zespołu, gdzie zapoznają go z kulturą organizacyjną firmy.

SZKOLENIA
DLA PRACOWNIKÓW

O rozwój naszych Pracowników dbamy cały czas. Dział szkoleń pomaga wdrożyć się na nowym stanowisku już od pierwszych chwil w pracy pomagając zaznajomić się z pracą asystenta czy protetyka słuchu. I na tym nie koniec! Cały czas reagujemy na potrzeby Pracowników przygotowując szkolenia odpowiadające ich potrzebom.

MOŻLIWOŚĆ UKOŃCZENIA SZKOŁY PROTETYCZNEJ

Wierzymy, że największą siłą naszej firmy jest wykwalifikowany i doświadczony personel, dlatego zapewniamy Pracownikom możliwość zdobycia kierunkowego wykształcenia w zawodzie protetyka słuchu.

ONBOARDING
DLA MAM

Większość naszych Pracowników to kobiety, wśród których jest wiele mam. Z myślą o nich przygotowaliśmy program wspierający ich powrót do pracy. Przecież mama to świetny i zorganizowany Pracownik!

DOFINANSOWANIA DO OKULARÓW

Nie tylko słuch, ale też wzrok naszych Pracowników jest dla nas ważny. Pracownicy, którzy pracują przy komputerze i mają udokumentowaną potrzebę stosowania przy tej pracy okularów korygujących wzrok mogą złożyć wniosek o dofinansowanie.

ŚWIĘTOWANIE WAŻNYCH CHWIL

Towarzyszymy naszym Pracownikom w najważniejszych dla nich chwilach zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Doceniamy ich poprzez świętowanie jubileuszy. Drobne gesty są dla nas ważne, dlatego każdy Pracownik, któremu urodzi się dziecko, dostaje od nas specjalny upominek.

AKCJE CHARYTATYWNE

Pomaganie jest w nas! Wspieramy inicjatywy naszych Pracowników oraz angażujemy się w akcje charytatywne. Niektóre z nich, np. aukcja w centrali, regionalne akcjeprzedświąteczne , czy wsparcie Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci już na stałe zagościły w naszym audiofonowym kalendarzu.

ŚWIETNA ATMOSFERA

Razem tworzymy zgrany zespół i lubimy spędzać wspólnie czas, dlatego raz w roku spotykamy się wszyscy na wspólnej, pełnej atrakcji imprezie integracyjnej.

Zobacz, jak wygląda praca protetyka słuchu

Nasze oferty pracy

Sprawdź aktualne oferty pracy i dowiedz się, jak będzie wyglądał Twój proces rekrutacyjny.


Sprawdź aktualne oferty pracy


Zobacz, co u nas słychać — bądź na bieżąco!