Bezpłatna infolinia 800 806 900
Kobieta w restauracji Seria Widex MOMENT

WIDEX MOMENT™
- SŁYSZENIE JAKIM JE ZAPAMIĘTAŁEŚ

Osoby niedosłyszące, które powinny nosić aparaty słuchowe, nierzadko rezygnują z ich używania ze względu na niezadowalającą jakość dźwięku w aparatach. Skarżą się one, że dźwięk jest nienaturalny, metaliczny, a ich własny głos brzmi mechanicznie. Mimo iż firma Widex od zawsze słynęła z najbardziej naturalnego dźwięku w swoich aparatach – tym razem poszła jeszcze dalej. W jej najnowszej serii aparatów słuchowych WIDEX MOMENT™ obróbka dźwięku jest tak szybka, że efekt opóźnienia, skutkujący metalicznym brzmieniem w aparatach, został całkowicie wyeliminowany. Dzięki technologii Zero Delay – jedynej takiej na rynku aparatów słuchowych - aparaty WIDEX MOMENT ™ są w stanie zapewnić najbardziej czyste i naturalne brzmienie, jakie osiągnięto dotąd w aparatach słuchowych

Teraz, zamiast skupiać się na swoich aparatach, użytkownicy mogą cieszyć się każdym MOMENTEM życia – bez ograniczeń.

Słyszenie tak naturalne, jakim je zapamiętałeś.

UŻYTKOWNICY UWIELBIAJĄ TEN DŹWIĘK

Wielu producentów aparatów słuchowych prześciga się w reklamowaniu coraz to nowych rozwiązań w aparatach słuchowych. Problem w tym, że czasem trudno użytkownikom te rewolucyjne rozwiązania usłyszeć. Firma Widex chciała, by jej nowe rozwiązanie Zero Delay mógł usłyszeć każdy. Program Pure Sound w serii Widex MOMENT to najbardziej naturalne brzmienie aparatu w historii.

By nie pozostać gołosłownymi, firma przeprowadziła badania, w których zarówno początkujący jak i doświadczeni użytkownicy aparatów słuchowych zdecydowanie wybierali PureSound w aparatach MOMENT™ w realnych, wziętych z życia sytuacjach akustycznych.

Film Widex Moment
Stacja ładująca Widex MOMENT

ŁADOWALNOŚĆ I DYSKRECJA

W serii WIDEX MOMENT™ znalazł się najmniejszy ładowalny aparat słuchowy na świecie. Mimo swoich miniaturowych rozmiarów aparat na jednym ładowaniu może służyć użytkownikowi przez cały długi dzień słuchania i streamingu z urządzeń dodatkowych.

Niezwykle zgrabna, mała ładowarka zapewnia bezproblemowe ładowanie, a dzięki magnesom, które dosłownie wciągają aparaty na swoje miejsce do studzienek ładujących, użytkownik nie musi martwić się o prawidłowe umieszczenie aparatów w ładowarce.

Koniec kłopotów z bateriami – stylowe aparaty i równie stylowa ładowarka to nowa jakość obsługi Twoich aparatów.

ODPORNY NA UŻYTKOWANIE

Seria WIDEX MOMENT™ została zaprojektowana tak, by była możliwie najbardziej odporna na wilgoć i inne niekorzystne warunki. Nowa wodoodporna nanopowłoka i specjalna konstrukcja modelu ładowalnego M-RIC, w którym nie ma pojemnika na baterię, przez który mogłaby do wnętrza aparatu wnikać wilgoć, sprawiają, że żywotność aparatu może być znacznie przedłużona.

Nowe, trwalsze mikrofony i nowe rozwiązania techniczne to dłuższe życie aparatu i mniej problemów serwisowych.

Odporny na wilgoć i zachlapania


MOMENT app

Aplikacja sterująca

APLIKACJA WIDEX MOMENT™
DZIĘKI NIEJ SŁYSZYSZ TAK, JAK CHCESZ

W serii WIDEX MOMENT ™ dostępna jest aplikacja, służąca do regulowania i ustawień dźwięku w aparacie słuchowym za pomocą telefonu iPhone lub z systemem Android. Dopasowanie odpowiednio brzmiącego dźwięku w ważnych chwilach i konkretnych sytuacjach akustycznych, np. w ulubionej restauracji, staje się dzięki temu dla użytkownika intuicyjne i proste, a aparaty zapamiętują ustawienia wybrane dla danej lokalizacji, by następnym razem użytkownik aparatów mógł słyszeć dokładnie tak, jak lubi.

Prosty interfejs oraz tryb nocny umożliwiają łatwą i dyskretną obsługę aparatu.


APARAT, KTÓRY UCZY SIĘ, JAK CHCESZ SŁYSZEĆ

Funkcja SoundSense Learn w aplikacji MOMENT na ekranie smartfona poprowadzi Cię do jeszcze lepszego słyszenia. Moduł uczenia się maszynowego w czasie rzeczywistym pozwala na porównanie różnych profili dźwięku, z których wybierasz A lub B, zgodnie z tym, który brzmi lepiej dla konkretnej sytuacji akustycznej. Nie ma bardziej intuicyjnej regulacji parametrów dźwięku własnych aparatów słuchowych.

Parę kliknięć na ekranie telefonu pozwala uzyskać dźwięk, jaki najbardziej Ci odpowiada.

Aplikacja Widex Moment
Aplikacja Widex Moment

ZOBACZ JAK ŁATWO TWORZYĆ PROGRAMY OSOBISTE

Aplikacja pozwala nie tylko wybrać najlepszy możliwy profil dźwiękowy dla danego miejsca i sytuacji, ale także stworzyć dla nich osobisty program. Nie trzeba do tego żadnych technicznych umiejętności – bez trudu można zapisać jak chcemy słyszeć np. w ulubionej restauracji, nadać programowi nazwę i przypisać do niego zdjęcie. Następna wizyta w tym samym miejscu będzie bardzo komfortowa z własnym spersonalizowanym programem słyszenia dla tej lokalizacji.

SoundSense Learn pozwala tworzyć specjalne program do tak różnych miejsc jak biura, bibilioteki, ulubione restauracje i kafejki czy sale kinowe lub stadiony.

DYSKRECJA PRZEDE WSZYSTKIM:
TRYB CIEMNY

Aplikacja wyposażona jest w tzw. tryb ciemny, pozwalający na regulację aparatów tam, gdzie zaświecony ekran telefonu niepotrzebnie przyciągałby uwagę innych - np. w kinie lub teatrze.

Tryb ciemny aplikacji WIDEX MOMENT ™ pozwala zarówno na dyskretną regulację aparatów w ciemności, jak i pełną czytelność ekranu w świetle dziennym.

Aplikacja Widex Moment