Bezpłatna infolinia 800 806 900

W mieście Jelenia Góra posiadamy kilka placówek, zlokalizowanych na obszarach niezwykle wygodnych pod względem komunikacyjnym. Łatwo się do nas dostać z każdego zakątka – jesteśmy obecni zarówno blisko centrum, jak i w pobliżu Galerii Sudeckiej. Godziny otwarcia dostosowaliśmy do potrzeb naszych Pacjentów. Na miejscu oferujemy bezpłatne badanie słuchu, niezobowiązującą konsultację oraz pomoc w wyborze najlepszych aparatów słuchowych. Zatrudniamy wykwalifikowanych laryngologów oraz protetyków słuchu. Korzystając z nowoczesnego sprzętu, są w stanie dokładnie ustalić stopień ubytku słuchu, a na tej podstawie dobrać optymalną metodę kompensacji.

Sprzedawane w oddziałach aparaty słuchowe to urządzenia najwyższej klasy. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi firmami i dostawcami, wprowadzając do asortymentu innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możemy poprawić komfort codziennego życia naszych Pacjentów. Oferujemy także możliwość bezpłatnego przetestowania wybranego przyrządu, aby sprawdzić, jak wygląda korzystanie z niego na co dzień. Znacznie ułatwi to podjęcie decyzji związanej z zakupieniem aparatów.

Każdy oddział znajdujący się w mieście Jelenia Góra wykonuje audiometrię tonalną oraz słowną. W przypadku chęci przeprowadzenia badania audiometrii impedancyjnej prosimy o kontakt z konkretną placówką, aby ustalić, czy jest taka możliwość.

Oferowane w placówkach Audiofon w Jeleniej Górze aparaty słuchowe dostępne są w wielu różnych wersjach. Inny model potrzebny będzie osobie, która prowadzi intensywny tryb życia, bierze udział w spotkaniach towarzyskich czy chodzi na koncerty, a inny osobie spędzającej większość czasu w domu. Nasi specjaliści dobiorą aparaty dostosowane do indywidualnego trybu życia każdego Pacjenta.

W naszych placówkach można także wykupić dodatkowy pakiet gwarancyjny, nabyć środki pielęgnacyjne oraz baterie do aparatów i uzyskać szczegółowe informacje dotyczące świadczonych usług. Jeżeli chcą Państwo zapisać się na badanie słuchu, zachęcamy do kontaktu z wybranym oddziałem i umówienia wizyty w dogodnym terminie.

Jelenia Góra

ul. Groszowa 7

Tel: 75 752 50 41

Tel: 605 886 013

Godziny pracy: pn. - pt. 8.00-16.00

ul. Wiejska 11

Tel: 885 886 292

Dodatkowe informacje: (Przychodnia)

Godziny pracy: pn.-pt. 8.00-16.00