Bezpłatna infolinia 800 806 900

Zapraszamy do odwiedzenia naszych placówek działających w mieście Bydgoszcz. Dla wygody Pacjentów uruchomiliśmy kilka oddziałów, znajdujących się w lokalizacjach doskonale skomunikowanych. Jesteśmy obecni w pobliżu Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, a także przy Szpitalu Uniwersyteckim. Godziny otwarcia naszych placówek przystosowaliśmy do potrzeb Pacjentów.

W oddziałach mogą Państwo bezpłatnie zbadać słuch i zasięgnąć porady wykwalifikowanego protetyka słuchu. Badanie słuchu wykonujemy na nowoczesnym sprzęcie, dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie określić rodzaj oraz głębokość ubytku słuchu i odpowiednio mu przeciwdziałać, dobierając optymalne aparaty słuchowe. W placówkach Audiofon posiadamy wysokiej klasy urządzenia, odznaczające się estetycznym wyglądem oraz wyjątkową funkcjonalnością. Ponieważ podpisaliśmy umowę z NFZ, nasi Pacjenci zyskują możliwość dofinansowania zakupu ze środków funduszu.

Oferujemy aparaty słuchowe w kilku klasach technicznych. Taki podział pozwala na wybranie urządzenia dostosowanego do indywidualnego trybu życia. Jeżeli chcą się Państwo przekonać, jak wygląda codzienność z aparatem słuchowym, zachęcamy do wypożyczenia wybranego modelu na maksymalny okres 7 dni. Ułatwi to podjęcie ostatecznej decyzji i pozwoli przyzwyczaić się do jego obecności w uchu. Nasze aparaty słuchowe wyposażone są w innowacyjne rozwiązania poprawiające komfort słyszenia w różnych rodzajach otoczenia.

Wszystkie, działające w mieście Bydgoszcz placówki wykonują podstawowe badania audiometrii tonalnej i słownej. Audiometria impedancyjna wykonywana jest w większości oddziałów – prosimy o kontakt z wybranym gabinetem, aby upewnić się, czy badanie jest tam przeprowadzane.

Zapraszamy na badanie słuchu osoby, które zauważyły pogorszenie słyszenia oraz Pacjentów wykonujących pracę, w której są narażone na działanie czynników uszkadzających słuch, takich jak hałas czy wibracje. Numery telefonów poszczególnych placówek dostępne są na stronie internetowej. Zachęcamy do umówienia się na badanie bądź konsultację w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu.

Bydgoszcz