Bezpłatna infolinia 800 806 900

Serdecznie zapraszamy do naszej placówki w mieście Łódź zlokalizowanej w pobliżu śródmieścia, dzięki czemu dojazd staje się wygodny i bezproblemowy. Wszystkie osoby, które zauważyły u siebie pogorszenie słuchu lub przebywają na co dzień w warunkach sprzyjających powstaniu uszkodzenia, mogą w naszym oddziale wykonać bezpłatne badania audiometrii tonalnej oraz słownej, a także tympanometrię. Pozwolą one ustalić przyczynę niedosłuchu, a także wdrożyć działania kompensujące. Badanie słuchu przeprowadzane jest na najnowocześniejszym sprzęcie, obsługiwanym przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie odpowiednio zinterpretować wynik.

Oferowane w placówkach Audiofon aparaty słuchowe spełniają najwyższe standardy, jeśli chodzi o funkcjonalność oraz estetykę. Sprowadzamy wyłącznie urządzenia od renomowanych światowych producentów, stosujących innowacyjne technologie. Nasze aparaty słuchowe, w zależności do klasy, wyposażone są w zaawansowane funkcje redukcji hałasu oraz tłumienia nieprzyjemnych dźwięków. Podpisana z Narodowym Funduszem Zdrowia umowa daje naszym Pacjentom możliwość uzyskania częściowego dofinansowania zakupu z państwowych środków. Sprzedajemy ponadto akcesoria dodatkowe, baterie oraz środki do pielęgnacji urządzeń.

W oddziale znajdującym się w mieście Łódź uzyskają Państwo wyczerpujące informacje na temat działania wszystkich aparatów oraz ich prawidłowego użytkowania. Pragniemy ułatwić podjęcie decyzji i zmniejszyć stres związany z wyborem optymalnego modelu, dlatego wprowadziliśmy usługę wypożyczenia aparatów słuchowych na okres do 7 dni. Dzięki temu sprawdzą Państwo jego możliwości w różnych sytuacjach i warunkach.

Jeżeli pragną Państwo umówić się na badanie słuchu bądź mają jakiekolwiek pytania związane z naszą ofertą lub świadczonymi usługami, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Numer telefonu dostępny jest w zakładce Kontakt. Udzielimy wyczerpujących informacji i ustalimy dogodny dla Państwa termin. Na miejscu można także odebrać artykuły zamówione w sklepie online.

Łódź