Bezpłatna infolinia 800 806 900

Oddział Audiofon w Lublinie to miejsce, gdzie mogą Państwo skorzystać z bezpłatnych badań słuchu, a także uzyskać poradę dotyczącą wyboru aparatów słuchowych. Przeprowadzamy audometrię tonalną, słowną, a niekiedy również audiometrię impedancyjną, stanowiącą kluczowe badanie słuchu. Pierwszy etap wizyty polega na zebraniu wywiadu medycznego przez protetyka. Po jego zakończeniu odbywa się badanie ucha zewnętrznego, podczas którego używa się otoskopu - specjalnej latarki wyposażonej w szkło powiększające.

Możliwe jest wówczas określenie, czy do kanału słuchowego nie dostało się żadne ciało obce. Jeżeli ubytek słuchu jest stwierdzony, to Pacjentowi zostają przedstawione możliwe rozwiązania, do których zalicza się przede wszystkim aparaty słuchowe. Występują one w wielu wariantach, podstawowy podział obejmuje aparaty wewnątrzuszne oraz zauszne. Pierwszy typ nie może być niestety zastosowany we wszystkich przypadkach, szczególnie gdy Pacjent przeszedł wcześniej operację uszną.

Aparaty zauszne mogą posiadać za to końcówkę ze zintegrowaną słuchawką. Ponadto dysponujemy aparatami wewnątrzkanałowymi oraz minikanałowymi. Wybór konkretnego modelu powinien zostać uzgodniony z protetykiem oraz laryngologiem. W naszym oddziale w Lublinie można nabyć również specjalistyczne aparaty słuchowe oraz urządzenia wspomagające. Pochodzą one od cenionych producentów i posiadają wszystkie wymagane atesty bezpieczeństwa. Co więcej udzielamy na nie gwarancji.

Występują w kilku klasach: podstawowej, ekonomicznej, business i top. Dzięki nim możliwe jest wyeliminowania szumów usznych. Serdecznie zapraszamy do oddziału Audiofon wszystkie osoby, które podejrzewają u siebie ubytek słuchu bądź po prostu chcą sprawdzić jego stan. Badanie słuchu przeprowadzane jest bezpłatnie przez wykwalifikowanych specjalistów. Lublin to nie jedyny nasz oddział, znajdują się one w każdym województwie, dzięki czemu zyskują Państwo dostęp do najlepszej opieki medycznej niezależnie od miejsca zamieszkania.

Lublin