Bezpłatna infolinia 800 806 900

Kraków jest siedzibą oddziału firmy Audiofon w województwie małopolskim. Zapraszamy każdego, kto chce zbadać swój słuch, a co najważniejsze zrobić to całkowicie bezpłatnie. Do Państwa dyspozycji pozostają najlepsi specjaliści z dziedziny laryngologii oraz protetyki, którzy przeprowadzą wywiad wstępny, a następnie kilkuetapowe badanie słuchu. Wszystko to w celu postawienia diagnozy dotyczącej ubytku słuchu.

Oferujemy również zakup specjalistycznych aparatów słuchowych, które posiadają wszystkie wymagane certyfikaty. Wśród nich znajdują się aparaty zauszne oraz wewnątrzuszne. Każdy z typów występuje w przynajmniej kilku wersjach, różnią się więc nie tylko ceną, ale i funkcjonalnością. Niemniej, wszystkie pozwalają na poprawę jakości słuchu. Aparaty słuchowe mogą zostać dofinansowane przez NFZ, ponieważ posiadamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

W naszej ofercie znajdują się również środki pielęgnacyjne i urządzenia wspomagające dla osób niedosłyszących. Badanie słuchu może zostać przeprowadzone także w domu Pacjenta. Na specjalne życzenie jesteśmy w stanie dotrzeć pod wskazany adres. Wprowadziliśmy tego rodzaju usługę ze względu na osoby starsze, których stan zdrowia nie zawsze pozwala na wizytę w naszym oddziale. To jednak nie wszystko, ponieważ proponujemy także krótkoterminowy wynajem aparatów słuchowych.

Na czym to polega? Pacjent otrzymuje wybrany typ aparatu na kilka dni, aby przekonać się, czy jest on dla niego odpowiedni i nie powoduje dyskomfortu. To świetne rozwiązanie, które pozwala na rozsądną i przemyślaną inwestycję. Aparaty słuchowe wyróżnia najwyższa jakość, a co najważniejsze, pochodzą od najlepszych producentów. Pacjenci otrzymują gwarancję. Kraków to nie jedyny oddział firmy Audiofon. Nasze punkty zlokalizowane są w całej Polsce, we wszystkich większych miastach. Zachęcamy gorąco do skorzystania z naszej oferty i zbadania słuchu. Pracują u nas wyłącznie najlepsi specjaliści z dziedziny laryngologii oraz protetyki, którzy służą profesjonalną poradą.

 

Kraków