Bezpłatna infolinia 800 806 900

Płock to jedno z miast województwa mazowieckiego, w którym znajdą Państwo nasze oddziały. W każdym z punktów można nie tylko zakupić aparaty słuchowe, ale także wykonać niezobowiązujące i darmowe badanie słuchu, wykonywane metodą tonalnej i słownej audiometrii. W niektórych placówkach można dodatkowo przeprowadzić badanie tympanometryczne (audiometria impedancyjna).

Na miejscu mogą Państwo liczyć także na w pełni fachowe, bezpłatne usługi doradcze. Nasz personel po wstępnej konsultacji i przeprowadzeniu ewentualnych testów słuchu z przyjemnością zaproponuje Państwu rozwiązanie dopasowane do rodzaju schorzenia.

Spośród pozostałych zalet współpracy z jedną z naszych płockich placówek doboru aparatów słuchowych, wymienić należy ponadto:

• w pełni kompleksowy zakres obsługi, na który składa się sprzedaż, diagnostyka oraz doradztwo, jak również rozbudowany wachlarz usług posprzedażowych - m.in. 3- lub 5-letnia gwarancja, profesjonalny serwis pogwarancyjny, a także opcjonalne pakiety ubezpieczeniowe na zakupiony sprzęt,

• bogaty asortyment, wyróżniający się konkurencyjnymi cenami, co zapewnia naszym Pacjentom bardzo dużą swobodę podczas doboru docelowego aparatu lub akcesoriów,

• dostęp do najnowszych urządzeń i rozwiązań technicznych na rynku, obejmujących np. aparaty słuchowe wewnątrzkanałowe (prawie niewidoczne z zewnątrz), czy też miniaturowe produkty zauszne, których długość nie przekracza 25mm,

• nieustanny rozwój zapewniany m.in. przez bieżącą współpracę z nowoczesnym laboratorium, zajmującym się optymalizacją konstrukcji aparatów nausznych oraz wewnątrzkanałowych.

Wszystkich Pacjentów z Płocka oraz okolic serdecznie zapraszamy zatem do jednego z naszych oddziałów. Czeka na Państwa także serwis urządzeń poprawiających słuch lub bezpłatne badanie słuchu. W przypadku jakichkolwiek pytań przed wizytą lub chęci zarezerwowania terminu wizyty zachęcamy także do skorzystania z naszej darmowej infolinii, której numer znajduje się na dole naszej strony internetowej.

Płock