Bezpłatna infolinia 800 806 900

Audiofon od 1991 roku specjalizuje się w dostarczaniu swoim Pacjentom nowoczesnych rozwiązań audiologicznych. Posiadamy doświadczenie poparte certyfikatami jakości, które gwarantuje naszym Pacjentom wybór optymalnych metod badań oraz dobór właściwych aparatów.

W miejscowości Radom znajdą Państwo kilka oddziałów firmy Audiofon. Punkty znajdują się w dobrych lokalizacjach, co sprawia, że jesteśmy bliżej osób potrzebujących fachowej porady. Ponadto współpracujemy z kilkoma niezależnymi przedsiębiorstwami. Oznacza to, że dostęp do naszej oferty handlowej jest jeszcze bardziej rozpowszechniony.

Oferta placówek Audiofonu obejmuje przede wszystkim profesjonalne aparaty słuchowe. Posiadamy innowacyjne urządzenia wewnątrzkanałowe oraz wewnątrzuszne, które dyskretnie poprawiają słuch. Wśród innych ciekawych rozwiązań znajdują się niezwykle małe aparaty zauszne o rozmiarze zaledwie 22 mm długości i wiele innych, bardziej standardowych produktów wysokiej jakości. Odwiedzając jeden z oddziałów, można przekonać się o skuteczności oferowanych aparatów słuchowych. Zajmujemy się także naprawą, przeglądem oraz czyszczeniem aparatów słuchowych z aktualną gwarancją jak i aparatów pogwarancyjnych.

Udostępniamy możliwość przeprowadzenia badań słuchu metodą audiometryczną oraz tympanometryczną (zwaną audiometrią impedancyjną). Są one całkowicie bezpłatne i nie zobowiązują do zakupienia u nas sprzętu. Pracownicy firmy udzielą także darmowych porad dotyczących wyrównywania ubytków słuchu. Pomagamy też w doborze prawidłowych aparatów. Badanie słuchu odbywa się na miejscu i nie trwa długo. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej okazji podczas wizyty.

Serdecznie zapraszamy do naszych punktów w Radomiu. Mamy również bezpłatną infolinię (800 806 900), dzięki której możemy być z Państwem w stałym kontakcie. Dzwoniąc do nas, można otrzymać odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące świadczonych usług albo zarezerowować termin wizyty w oddziale Audiofon.

Radom