Bezpłatna infolinia 800 806 900

Problemy ze słuchem mogą bardzo źle wpłynąć na komfort życia i aktywność towarzyską. W takim przypadku należy poszukać pomocy u lekarzy oraz protetyków słuchu. Firma Audiofon od 1991 roku udostępnia swoim Pacjentom nowoczesne rozwiązania w tej dziedzinie.

Nasza placówka w Rzeszowie znajduje się w dogodnej lokalizacji, dzięki czemu bez problemu dojadą Państwo na umówioną wizytę komunikacją miejską lub własnym samochodem. Podczas odwiedzin mogą Państwo przekonać się o jakości naszej oferty. Każdego Pacjenta traktujemy z wielką empatią.

Proponujemy aparaty słuchowe oraz akcesoria pochodzące od uznanych producentów. Dzięki swoim parametrom umożliwiają one swobodną rozmowę w grupie osób i dosłyszenie wszystkich dźwięków natury, zapewniają komfort w hałasie i pomagają podczas kontaktów telefonicznych. Niektóre modele oferują także terapię szumów usznych Zen. Aparaty słuchowe o klasie technicznej TOP należą do najbardziej zaawansowanych modeli, ale posiadamy także bardziej standardowe wersje. Audiofon ma podpisaną umowę z NFZ, dzięki której Pacjent może otrzymać dofinansowanie w wysokości 700zł do każdego aparatu. Oferujemy także system niskich rat dzięki współpracy z bankiem Santander.

Asortyment obejmuje aparaty wewnątrzuszne, zauszne i wewnątrzkanałowe. Chętnie pomożemy w wyborze właściwego modelu i podzielimy się wiedzą na temat kompensacji ubytków słuchu.

Nasz rzeszowski oddział proponuje ponadto badanie słuchu przy użyciu metody audiometrycznej lub tympanometrycznej. Doświadczony personel korzysta z precyzyjnych urządzeń diagnostycznych, co sprawia, że badania nie zajmują dużo czasu. Badanie słuchu przeprowadzone w jednym z naszych punktów jest całkowicie bezpłatne. Nie zobowiązuje również nikogo do skorzystania z oferty sprzedażowej.

Rzeszów jest miejscem, gdzie mogą Państwo skorzystać z naszych usług diagnostycznych oraz zakupić profesjonalny sprzęt. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia salonu Audiofon lub skontaktowania się z nami pod bezpłatnym numerem telefonu: 800 806 900. Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyty w oddziale.

Rzeszów

ul. Rejtana 10

Tel: 17 853 88 33

Dodatkowe informacje: gab.101 (Przychodnia, I p.)

Godziny pracy: pn. - pt. 8.00-16.00

ul. Lubelska 6

Tel: 17 864 13 34

Tel: 885 778 096

Dodatkowe informacje: gab.19 (Przychodnia budynek nr II, I p.)

Godziny pracy: pn. - pt. 8.00-16.00

Witkacego 7

Tel: 885 887 014

Dodatkowe informacje: gab. 21 (przychodnia, I p.)

Godziny pracy: wt. i czw. 8.00-16.00