Bezpłatna infolinia 800 806 900

Firma Audiofon działa w stolicy Polski od 1997 roku, kiedy to powstał pierwszy salon protetyki słuchu na Mazowszu. Wcześniej działaliśmy głównie na zachodzie kraju. Cieszymy się, że już od tylu lat możemy oferować nasze usługi w mieście stołecznym.

W Warszawie jesteśmy obecni w kilku lokalizacjach, które znajdą Państwo interaktywnej mapce. Warto wspomnieć, że współpracujemy z firmami partnerskimi w celu ułatwienia dostępu do profesjonalnego sprzętu protetycznego. Przed wizytą w takiej placówce polecamy, aby upewnić się, czy posiada model sprzętu, z którego Państwo korzystają.

W każdej placówce Audiofonu możemy przeprowadzić badania słuchu. Posiadamy nowoczesne urządzenia diagnostyczne wykorzystywane do analizy metodą audiometryczną oraz tympanometryczną. Wykwalifikowany personel zajmuje się także doradztwem w dziedzinie kompensacji ubytków słuchu. Badania słuchu przeprowadzamy całkowicie bezpłatnie i niezobowiązująco. Otrzymanie wyników nie wiąże się z koniecznością zakupu sprzętu lub akcesoriów w naszym sklepie.

Jeśli jednak zdecydują się Państwo na wybór produktów z naszej oferty, chętnie przedstawimy dostępny asortyment. Jest on stale aktualizowany w oparciu o najnowsze osiągnięcia w branży, dlatego proponowane aparaty słuchowe należą do ścisłej światowej czołówki. Oferta obejmuje m.in. aparaty wewnątrzkanałowe, wewnątrzuszne czy zauszne (o zaledwie 22 mm długości) o wielu klasach technicznych. Działają one w zróżnicowanych środowiskach dźwiękowych, umożliwiając dla przykładu rozmowę w hałaśliwych miejscach lub podczas jazdy samochodem czy autobusem. Oprócz znakomitych parametrów charakteryzują się także ciekawym designem, o czym można się przekonać na miejscu. Służymy także serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym zakupionych u nas aparatów słuchowych. Dzięki umowie z NFZ i systemowi ratalnemu możemy utrzymać konkurencyjne ceny.

Mieszkańców miasta Warszawa serdecznie zapraszamy do odwiedzin w jednej z naszych placówek. Przeprowadzimy darmowe badania i pomożemy w wyborze odpowiedniego sprzętu lub akcesoriów.

Warszawa